Co si zabalit

 

Jednodenní závody:

  • boty na běhání ( nejlépe se špunty, kopačky ...), náhradní ponožky, náhradní spodní prádlo, starší triko pod dres je li chladno, v jarní a podzimní sezóně je vhodné vozit lehké prstové rukavice a čepici, nebo šátek a pláštěnku, nebo mít s sebou nepromokavou bundu s kapucí. Buzolu ( kdo nemá vlastní, bude zapůjčena ), izolepu, propisku nebo tenký fix v červené barvě a kousek provázku cca do 30 cm. Provázek bude sloužit k přivázání SI čipů na ruku, ten bude vždy zapůjčen oddílem. Nový SI čip stojí min. 900,- Kč, proto je dětem budeme raději vázat na zápěstí. Svačinu na celý den dle potřeb dítěte ( pečivo se sýrem, salámem, paštikou …, sušenka, ovoce, zelenina a dostatek pití ). Dítěti je možné dát kapesné, na většině závodech bývá možnost zakoupit teplé jídlo v restauracích či vlastním bufetu pořádajícího oddílu. Dle zkušeností na jeden den stačí 100,- Kč.

 

Dvoudenní závody:

  • stejné jako v odstavci jednodenní závody jen spodní prádlo 2x, ponožky 2x a k tomu pro nocování přidat spacák, hrneček ( ráno na čaj ), karimatku, pyžamo, nebo triko na spaní,  hygienické potřeby ( mýdlo, kartáček, pastu, hřeben a ručník ), přezuvky do tělocvičny ( pantofle, bačkory … ), navýšit kapesné ( chodí se na společnou večeři do restaurace ) a přidat na svačině dle potřeb dítěte.

 

Dále je potřeba dodat kopii průkazky pojištěnce zdravotní pojišťovny.

Děti, které užívají léky, aby je měli s sebou a pro trenéry rozpis užívání ( stačí na lístku vypsat jaké léky a kdy se mají užívat ).