KLUBOVNA

bude každou středu od 17:15 do cca 18:45. V klubovně budeme probírat teorii orientačního běhu v délce od 20 min do 30 min a následně běžecký trénink venku. Začneme ve středu 14. 10. 2015 kdy bude spíš brigáda v podobě úprav prostor klubovny. S sebou tentokrát jen montérky :D  ... stačí starší oblečení.  Na další středy pak sešit s tužkou, věci na běhání venku podle počasí. Vždy budeme vybíhat od klubovny a tam se i vracet. Věci si mohou nechat uzamčené v klubovně a tu najdete ZDE

Celkově do konce října budeme vše flákat a odpočívat po sezoně formou her a jiné zábavy. S tím souvisí i informace že ve dnech 26. 10. 2015 a 28. 10. 2015 tréninky nejsou! Uvidíme se tedy pak 2. 11. 2015 v tělocvičně.

Co si vzít do tělocvičny?

Děti s sebou potřebují čtverečkovaný sešit A4 s tužkou nebo propiskou, boty do tělocvičny, věci na převlečení, a letos poprvé budou potřebovat míč a švihadlo nebo jiný kus lana do cca 2 m. Vhodný míč bude volejbalový, na házenou nebo jiný sálový balón. Baskeťák moc ne. Láhev s pitím. 

Co si vzít na mapový trénink?

S sebou:

- náhradní boty na případné přezutí za mokré ( vhodné na běhání )

- náhradní ponožky

- pláštěnka, nebo nepromokavá bunda s kapucí ( dle předpovědi )

- sešit a psací potřeby ( tužka, propiska, slabý fix - červený … ) na zapisování do průkazek

- buzolu

- pití a popřípadě svačina ( ovoce, sušenka … )


Tréninky budou celou dobu venku a tedy v zimním období je dobré mít s sebou raději i triko na převlečení. Za deště jezdit nebudeme, jestliže začne v lese tak neutečeme.

Předpokládané návraty nejpozději do 19 hodin, za případné pozdější příjezdy se předem omlouváme.

Příspěvek pro stavitele a řidiče je 30,- Kč za osobu a trénink.